שאלות ותשובות

img-2

הסוכנת של קולולם הינה יעל כהן מ”כספית ייצוג והפקת אמנים ואירועים בע”מ” והנייד שלה הוא
050-900-9830
coheny@kaspit-art.co.il

לקולולם יכולת לקיים אירועים מ 50 משתפים ועד 50,000 משתתפים. עם קולולם הגבול הוא השמיים.

כמובן! קולולם מומחים באירועי חברה. אם לצורך גיבוש עובדים, הרמת כוסית לחג או הכרת תודה לעובדים – לקולולם אירועים התפורים במיוחד לאירועי חברה.

הנה אירוע של דלויט

כמובן, לקולולם ניסיון רב באירועים למועצות ועיריות. להלן קליפ סיכום המראה חלק מלקוחותינו להם יצרנו אירועים מרגשים

צפו בקליפ קדימה-צורן

  • קולסקול- מיזם מוזיקלי לבתי ספר וכיתות אמן 
  • סדנאות קולולם לכנסים ואירועים של עד 200 משתתפים 
  • פעילות להפעלת קהל, שבירת הקרח וגיבוש (פריצה) 
  • הרצאות ע”י יזמי קולולם- אור טייכר ומיכל שחף
  • כיתות אמן 

כן. ניתן לשלב אמנים ספציפיים. יש לקחת בחשבון כי שילוב אמן באירוע קולולם דורש הכנה וחזרות.
קיימת תוספת תשלום בגין שילוב אמן באירוע.
צפו בשילוב אמן עם קולולם

בהחלט. קולולם עובדים עם המגזר הדתי ועשו כבר כמה וכמה אירועים וקליפים מרגשים מאוד. במידה ונדרשת הפרדת גברים ונשים יש לציין זאת.

ילדים מגיל 6 מוזמנים בהחלט

אין צורך לעשות חזרות כלל, רק להתרגש לקראת אירוע קולולם:)

החלוקה לשני קולות מתבצעת לפי מקום הישיבה של הקהל באולם וכן ע”י חלוקה של שירונים בשני צבעים שונים. כך לדוגמא קול א’ יהיה אלו המחזיקים בשירונים בצבע הכחול וקול ב’ יהיו אלו בעלי השירונים בצבע האדום.

ישנם כמה שירים המבוצעים בחלקם גם ברוסית, ערבית ואמהרית

המשתתפים נחלקים לקבוצות ובמקביל מקבלים שירונים בתרגום פונטי. תהליך למידת השיר והתפקידים הוא כמו למידת כל שיר.

ביצוע שיר שאינו ברשימה דורש עיבוד חדש. עבודה על עיבוד חדש דורשת כתיבה, הלחנה, חזרות והקלטות. לא כל שיר ניתן להתאים לאירוע קולולם.  אירוע עם שיר בעיבוד חדש יש לתאם לפחות 3 חדשים מראש ומול לו”ז קולולם ויש לקחת בחשבון תשלום עבור עבודת העיבוד החדש.

יר בעיבוד חדש נבחר בשיתוף הלקוח וקולולם. מאחר ולא כל שיר ניתן לבצע באירוע קולולם הבחירה הסופית היא בידי קולולם ונתונה לשיקול הדעת האמנותי.

לשיר בעיבוד קיים- לפחות שבועיים ממועד האירוע.

לשיר בעיבוד חדש- לפחות 3 חודשים ממועד האירוע. עיבוד חדש רק באישור מראש ובכתב, בחירת השיר נעשית בשיתוף עם קולולם. מאחר ולא ניתן לבצע כל שיר באירוע קולולם, לקולולם זכות וטו בבחירת השיר.

כן. הקליפים של קולולם ידועים באיכותם הקולנועית ואף גורפים פרסים בינלאומיים. קיימים שני סוגים של קליפים אותם אנחנו מציעים: קליפ סיכום אירוע וקליפ מלא. שאלו אותנו.

תוך 14 ימים. במקרים מיוחדים ניתן פחות באישור ותיאום מראש.

מוקדם ככל האפשר בלוז האירוע. במידה ויש נואם או דברי ברכה פותחים, אירוע קולולם צריך להיות מיד אחריהם ולא באמצע או בסוף או אחרי פעילות אחרת.

איכות האירועים של קולולם מתקיימת בחלקה גם מחיוניות ורעננות המשתפים. צוות קולולם אמנם מקצועי מאין כמוהו והאנשים שעל הבמה בעלי כריזמה וניסיון רב אך ערנות הקהל חיונית הן למקסום החוויה והן לנראות הקליפ.

במידה ורוצים לשלב את קולולם במהלך מתקדם של האירוע יש לקולולם פריצה של הפעלת קהל קצבית ואינסטרומנטלית שיכולה להגיע בכל שלב באירוע וזו חוויה נפלאה. 15 דקות – 20 דק של הפעלת קהל.

 למעשה זה גם ישרת כל פעילות שתבוא אחרי פעילות קולולם מאחר והחוויה היא כל כך עוצמתית ומגבשת שלאחריה נשארים עם קבוצה נלהבת ומאוחדת.